Zadzwoń do nas: +48 605 331 448
Od 2007 roku pierwszy w Polsce profesjonalny butik z używanymi zegarkami.

Skup zegarków

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy skup luksusowych zegarków szwajcarskich za gotówkę. Nie musisz już dłużej czekać, aż Twój zegarek zostanie sprzedany i odkładać swoich planów na przyszłość. Od teraz oferujemy Ci odkupienie Twojego szwajcarskiego zegarka od ręki za gotówkę i bez zbędnej zwłoki.

Wywiad z Klientem / wybór projektu.01

Sprawdź czy zegarek, który posiadasz jest na liście marek, które skupujemy.

Przygotowanie dokumentacji.02

Prześlij zdjęcia swojego zegarka (przód, tył, zapięcie paska lub bransolety) oraz dokumentów i oryginalnego pudełka (o ile są w komplecie z zegarkiem) na nasz adres biuro@luksusowezegarki.pl

Proces budowy.03

Tego samego dnia przedstawimy Ci ofertę odkupu Twojego zegarka - zaakceptuj ją i odbierz swoją gotówkę!

Posiadamy bogate doświadczenie w handlu luksusowymi zegarkami oraz wiedzę niezbędną do oferowania najwyższych cen skupu.
Gwarantujemy fachową i rzetelną wycenę uwzględniającą stan zachowania w odniesieniu do realnej wartości rynkowej przedstawionych do skupu zegarków.

Skupujemy zegarki współczesne jak i klasyczne topowych szwajcarskich marek. Jesteśmy zainteresowani zakupem zegarków złotych, platynowych, stalowych oraz wysadzanych kamieniami szlachetnymi. Skupujemy zegarki z pełną dokumentacją oraz bez dokumentów i pudełek. Wiek zegarków oferowanych do skupu oraz stan zachowania jest bez znaczenia.
Jeśli posiadasz zegarek stary i podniszczony prosimy abyś go nie czyścił i nie polerował.

Skupujemy zegarki w następujących miastach:

 

Chcesz sprzedać swój zegarek? Skontaktuj się z nami już teraz pod adresem e-mail biuro@luksusowezegarki.pl lub telefonicznie pod numerem +48 605 331 448.

Serdecznie zapraszamy!

Doradcy Watchland
Luksusowe Zegarki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl