Zadzwoń do nas: +48 605 331 448
Od 2007 roku pierwszy w Polsce profesjonalny butik z używanymi zegarkami.

O firmie

Nasz butik online istnieje od 2007 roku. To owoc będący połączeniem bogatej wiedzy i doskonałej znajomości rynku. Od lat dokładamy wszelkich starań, by z powodzeniem budować miejsce cieszące się najwyższym zaufaniem miłośników luksusowych, szwajcarskich zegarków.

Oferujemy oryginalne zegarki najsłynniejszych manufaktur na świecie. W naszej ofercie posiadamy modele typu vintage, zegarki współczesne produkowane seryjnie oraz te pochodzące z wyjątkowo cennych, limitowanych edycji co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Naszą ofertę w całości udostępniamy online. Dzięki temu w domowym zaciszu można spokojnie podjąć decyzję o zakupie. Dodatkowo, po wcześniejszym umówieniu spotkania, istnieje możliwość obejrzenia i odebrania wybranego egzemplarza osobiście w siedzibie naszej firmy. Jesteśmy solidnym i rzetelnym partnerem w biznesie, a najlepszym tego dowodem jest nasza przynależność do ogólnopolskich oraz międzynarodowych organizacji zrzeszających profesjonale firmy z branży zegarmistrzowskiej i jubilerskiej.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail biuro@luksusowezegarki.pl lub telefonicznie pod numerem +48 605 331 448.

Serdecznie zapraszamy!

Doradcy Watchland
Luksusowe Zegarki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl