Zadzwoń do nas: +48 605 331 448
Od 2007 roku pierwszy w Polsce profesjonalny butik z używanymi zegarkami.

Pożyczki pod zastaw zegarków

Niekiedy przejściowe problemy finansowe lub niedobór kapitału hamują Twoje inwestycje. Od teraz sytuacja nie będzie taka trudna!

Jesteśmy pierwszą firmą na polskim rynku, która wprowadziła możliwość uruchomienia środków finansowych zainwestowanych w luksusowe zegarki. Chętnie pomożemy sfinansować Twoje potrzeby dokonując zabezpieczenia na luksusowym zegarku czy też biżuterii. Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o zaciągnięciu zobowiązania pod zastaw wysokiej klasy czasomierza nie jest łatwa. Wymaga przede wszystkim zaufania do firmy finansującej. Od 2007 roku jesteśmy liderem w handlu luksusowymi zegarkami szwajcarskimi na rynku wtórnym. Za sprawą wieloletniego doświadczenia dokonujemy rzetelnej i uczciwej wyceny wartości szwajcarskich zegarków. Pozostawiając swój szwajcarski zegarek w naszym depozycie, masz pewność, że będzie przechowywany w sposób właściwy i bezpieczny. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny co oznacza, że jesteśmy elastyczni, a satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Jesteśmy w stanie finansować wysokokwotowe potrzeby z zabezpieczeniem na pojedynczych egzemplarzach lub całych kolekcjach luksusowych, szwajcarskich zegarków.

Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem e-mail biuro@luksusowezegarki.pl lub telefonicznie pod numerem +48 605 331 448.

Serdecznie zapraszamy!

Doradcy Watchland
Luksusowe Zegarki


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl